Archiwum autora: Paweł Grynis

Medalowe zakończenie sportowego roku szkolnego!

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na boisku sportowym MOS przy ul.Saperów odbyły się ostatnie międzyszkolne zawody sportowe w tym roku szkolnym, w którym udział wzięli uczniowie SP14. Świetne rezultaty okraszone medalem osiągnęli: 1 miejsce w biegu na 600m … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Medalowe zakończenie sportowego roku szkolnego! została wyłączona

Świetna postawa naszych piłkarzy!

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyna SP14 w decydującym meczu półfinałowym zwycięża po znakomitym i emocjonującym starciu i melduje się w ścisłym turnieju finałowym (Final Four)! Mecz został rozstrzygnięty dopiero w konkursie rzutów karnych – nasi chłopcy wytrzymali … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Świetna postawa naszych piłkarzy! została wyłączona

I Memoriał Andrzeja Rusznickiego

W dniu 28 kwietnia 2022r. na terenie naszego orlika odbył się I Memoriał Andrzeja Rusznickiego w piłce nożnej chłopców (rocznik 2008 i młodsi). W turnieju udział wzięły SP4, SP21, ZSP oraz nasza drużyna SP14. Każda z ekip rozegrała 3 mecze … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania I Memoriał Andrzeja Rusznickiego została wyłączona

Wycieczka do Gdańska

W dniu 21.04.22r. klasy 4A oraz 4B wraz z wychowawcami oraz pedagogiem szkolnym wybrały się na wycieczkę do Gdańska. Głównym celem wyjazdu było odwiedzenie centrum Hewelianum – dzieci mogły nabyć nieco wiedzy z zakresu matematyki, przyrody i historii. Świetne połączenie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Wycieczka do Gdańska została wyłączona

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

XXXVI Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Kilkanaście dni temu drużyna chłopców SP14 z powodzeniem przeszła eliminacje, dzięki czemu znalazła się w turnieju finałowym. A w nim po zaciętej rywalizacji, dogrywce i wielu świetnych akcjach zarówno w obronie jak i … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW została wyłączona

Lekkoatletyczne MEDALE

Świetne występy naszych chłopców z klas 6-7 na międzyszkolnej imprezie sportowej w ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. MEDALE: JANUSZ JASTAK – brązowy (skok w dal) IGOR GĄSIOROWSKI – brązowy (skok wzwyż) Ponadto bardzo wysokie piąte miejsce w konkursie pchnięcia … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Lekkoatletyczne MEDALE została wyłączona

Halowa lekkoatletyka

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopcy z klas 7-8 wystartowali w lekkoatletycznych zawodach międzyszkolnych (skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, wielobój sprinterski). W każdej konkurencji uczniowie naszej szkoły plasowali się w środku stawki w gronie ok. 30 … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Halowa lekkoatletyka została wyłączona

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

26 listopada 2021r. – XXII edycja turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”, meldujemy się w zawodach i 2 miejsce zdobywamy Brawo drużyna

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” została wyłączona

Wycieczka kl. 4A i 4B do Gdańska :)

W dniu 21 października klasy 4A i 4B wraz z Wychowawcami oraz Pedagogiem Szkolnym wybrali się do Gdańska na wycieczkę szkolną. Miejscem docelowym wyjazdu był Loopy’s World – park rozrywki ze zjeżdżalniami, ściankami do wspinaczki i trampolinami. Z wywiadu przeprowadzonego z … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Wycieczka kl. 4A i 4B do Gdańska :) została wyłączona

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta z klas 7A, 8A, 8B i 8C wystartowały w miejskim turnieju siatkarskim. Po rozegraniu trzech meczy drużyna SP14 zakończyła zawody po fazie grupowej. Dziewczęta wracają do szkoły z uśmiechami na twarzy i … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania SIATKÓWKA DZIEWCZĄT została wyłączona