Miesięczne archiwum: czerwiec 2022

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania została wyłączona

PROGRAM PÓŁKOLONII LETNIEJ

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania PROGRAM PÓŁKOLONII LETNIEJ została wyłączona

Medalowe zakończenie sportowego roku szkolnego!

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na boisku sportowym MOS przy ul.Saperów odbyły się ostatnie międzyszkolne zawody sportowe w tym roku szkolnym, w którym udział wzięli uczniowie SP14. Świetne rezultaty okraszone medalem osiągnęli: 1 miejsce w biegu na 600m … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Medalowe zakończenie sportowego roku szkolnego! została wyłączona

Terapia psychologiczno diagnozująca

Elbląskie Centrum Usług Społecznych realizuje usługi społeczne między innymi dla dzieci i  młodzieży do 19 roku życia. Obecnie w swojej ofercie mamy dwie usługi, tj terapię psychologiczną diagnozującą oraz  wsparcie psychologiczne według indywidualnych potrzeb. W załączeniu przekazujemy krótką informację wraz … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Terapia psychologiczno diagnozująca została wyłączona