Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy serdecznie zapraszamy do udziały w projekcie SZLACHETNA PACZKA.

Naszym celem jest zebranie darów dla potrzebującej rodziny, która potrzebuje wsparcia. Liczymy na Państwa pomoc.

Bądźcie z nami SUPERBOHATERAMI !

KIM JEST RODZINA?

Pani Ewa (56 l.) i pan Sławomir (51 l.) to kochające się małżeństwo z Elbląga. Od dwudziestego szóstego roku życia pani Ewy kiedy to poważnie zachorowała wszystko się zmieniło: przez lata walczyła z bardzo silną depresją oraz atakami padaczki. Żadne lekarstwa nie pomagały, a doprowadzały tylko organizm do skrajnego wycieńczenia i jeszcze silniejszych objawów padaczkowych. Pani Ewa cierpi także na reumatoidalne zapalenie stawów i zwyrodnienie stawów. Jest po wielu operacjach, ma trudności z poruszaniem się. Pan Sławomir cierpi na dystymię i uzależnienie od leków. Nie poddają się mimo iż ciężkie choroby powodują u nich depresję.

Komfort życia znacznie podniosłoby proste podwójne łózko z materacem – te które posiada rodzina jest w bardzo złym stanie (połamane). Ze względu na stan zdrowotny wiele czasu spędzają leżąc i to jest najważniejszy mebel ich mieszkania. Na środki czystości często nie mogą sobie pozwolić, a za zapas jedzenia będą niezmiernie wdzięczni.

Pani Ewa ma połamane okulary ponieważ podczas ataku padaczki upadła i je uszkodziła. Przydałaby się wizyta u okulisty/optyka i zrobienie nowych okularów.

KIEDY:

22 listopada – 6 grudnia 2018

GDZIE:

-wszelkich informacji udzielą wychowawcy klas oraz opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu :p. M. Koteluk, p.A. Różalska, p.P.Machelska

p.C. Mazurek

-produkty należy zostawiać w dyżurce na parterze oraz w kantorku nauczycieli wychowania fizycznego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne, Rodzice, Samorząd Uczniowski, Stołówka, Świetlica, Uczniowie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.