Wydarzenia

DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY

Dnia 30.05.2018 świętowaliśmy w świetlicy Dzień Dziecka. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych z elementem współzawodnictwa. Zdrowa rywalizacja przyniosła dzieciom wiele radości.

 

 

 

 

DZIEŃ MATKI

     W dniu 28 maja 2018 w świetlicy popołudniowej świętowaliśmy Dzień Matki. Z tej okazji dzieci przygotowały upominki, portrety swoich mam oraz słodki poczęstunek. Oczywiście tak miłe spotkanie uświetniły pięknie przygotowane przez dzieci występy.  

ZDROWA RYWALIZACJA

„Ruch to zdrowie”- wiedzą o tym doskonale dzieci ze świetlicy, które uczestniczyły w wewnątrzświetlicowym konkursie drużynowym na świeżym powietrzu.

WYCIECZKA DO ,,ZIOŁOWEGO DZBANKA”

Dnia 26 maja dzieci ze świetlicy popołudniowej uczestniczyły w warsztatch pt. „Gliniane cudeńka” w zagrodzie edukacyjnej „Ziołowy Dzbanek” w miejscowości Sąpy.

 

      

NA SPARTAKIADZIE

Finał Miedzyświetlicowej Spartakiady- Finał V edycji Spartakiady, który odbył się 25.05.2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej, również okazał się dla uczniów sporym sukcesem, gdyż dzieci zajęły V miejsce. Wspaniale wykonywali swoje zadania m.in. bieg po torze z przeszkodami czy skoki na piłce.