VII Przegląd Piosenki Przedszkolnej rozstrzygnięty!

O zdrowie i bezpieczeństwo dbamy, o tym też śpiewamy!” to hasło tegorocznego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 14 w Elblągu. Ze względu na panującą pandemię jego siódma edycja została przeprowadzona w formule przesłuchań online. 

Zaprezentowało się 45 dzieci z Przedszkoli nr 3, 4, 11, 13, 15, 18 oraz oddziałów przedszkolnych przy SP nr 11, 15 i 23. Każdy występ był starannie przygotowany, a prezentacje miały swój indywidualny charakter poprzez odpowiednie stroje, rekwizyty, choreografię i dekoracje nawiązujące do wykonywanych piosenek. 

11 czerwca zebrało się jury, które po obejrzeniu i wysłuchaniu przesłanych nagrań postanowiło nagrodzić oraz wyróżnić następujących wykonawców:

I miejsce ex aequo Kornelia Kajdasz- Przedszkole nr 3 i Oliwia Szulc- Przedszkole nr 15,

II miejsce ex aequo Julia Budek- Przedszkole nr 13 i zespół „Motylki”- Przedszkole nr 11,

III miejsce ex aequo Emilia Zając- Przedszkole nr 3 i trio z grupy Krasnale w składzie: Paulina Dudzik, Zuzanna Lewandowska, Bartosz Turalski- Przedszkole nr 3.

Wyróżnienia:

Milena Wojtyńska- Przedszkole nr 3,

Klaudia Dudzik- Przedszkole nr 3,

Nina Rutyna- Przedszkole nr 4,

Zespół „Sówki”- Przedszkole nr 18.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Po odbiór dyplomów, nagród i podziękowań zapraszamy od 21 czerwca. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.