Miesięczne archiwum: październik 2018

Obiady w miesiącu listopadzie

OGŁOSZENIE  ABONAMENT OBIADOWY Przypominamy o nowym koncie szkoły. konto szkoły  89 1020 1752 0000 0602 0231 1322 listopad 2018 57,00 zł  (19 dni x 3,00 zł) Wpłat należy dokonywać u intendenta 26.10.2018 –  8.00 – 14.00  piątek 29.10.2018 –  8.00 … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne, Rodzice, Stołówka, Świetlica, Uczniowie | Możliwość komentowania Obiady w miesiącu listopadzie została wyłączona

„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Uczniowie klas IV i V reprezentowali naszą szkołę w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategoriach U-10 oraz U-12. Duże zaangażowanie, entuzjazm, pozytywne nastawianie i wiara we własne możliwości towarzyszyła chłopcom od pierwszego do … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” została wyłączona

Gramy w siatkówkę

W ramach XXXIII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wystartowaliśmy w zawodach siatkarskich dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Siemiona, Sandra Szewczuk, Nikola Rostankowska, Karolina Bączek, Justyna Kochańska, Małgorzata Paczkowska, Marta Wróblewska i Justyna Rychter.

Zaszufladkowano do kategorii Sport | Możliwość komentowania Gramy w siatkówkę została wyłączona

X Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację

Rozpoczęliśmy kolejny sezon startów w GP Elbląga w Biegu na Orientację.Przy pięknej jesiennej pogodzie w Bażantarni odbyła się pierwsza runda, w której wystartowała 9 osobowa reprezentacja naszej szkoły. W kategorii dziewcząt: 1 miejsce Nikola Rostankowska 2 miejsce Julia Gburzyńska 3 … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne, Sport | Możliwość komentowania X Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację została wyłączona

Spotkanie dla rodziców klas 8 oraz 3 gimnazjalnych

Szanowni Państwo! Informujemy, że 16 października 2018 roku o godzinie 17:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjalnych w sprawie elbląskiej oferty edukacyjnej … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Rodzice, Uczniowie | Możliwość komentowania Spotkanie dla rodziców klas 8 oraz 3 gimnazjalnych została wyłączona

Piłkarze Olimpii Elbląg na WF-ie

Naszą szkołę odwiedzili piłkarze Olimpii Elbląg. Podczas lekcji wychowania fizycznego zawodnicy przeprowadzili trening piłkarski. Było dużo uśmiechu, rozdawania autografów i wspólnych zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Zaszufladkowano do kategorii Sport | Możliwość komentowania Piłkarze Olimpii Elbląg na WF-ie została wyłączona

Miedzyszkolny Konkurs Historyczny – „Pragnęli wolnej Polski- różne oblicza patriotyzmu”

Szanowni Państwo! Szkoła Podsatwowa nr 14 w Elblagu ogłasza Międzyszkolny Konkurs Historyczny – „Pragnęli wolnej Polski- różne oblicza patriotyzmu”.

Zaszufladkowano do kategorii 100- lecie Niepodległości, Ogólne, Rodzice, Samorząd Uczniowski, Uczniowie, Wydarzenia patriotyczne | Możliwość komentowania Miedzyszkolny Konkurs Historyczny – „Pragnęli wolnej Polski- różne oblicza patriotyzmu” została wyłączona

27. 09. rocznica 79 Powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Dnia 27.09 uczniowie klas 5b wraz z delegacją Pocztu Sztandarowego uczestniczyli w uroczystościach z racji 79 Rocznicy powstania Państwa Podziemnego. Obchody odbyły się pod Pomnikiem przed Szkołą Muzyczną- Skwer Rotmistrza Witolda Pileckiego wraz z asystą honorową Wojska Polskiego, z władzami … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii 100- lecie Niepodległości | Możliwość komentowania 27. 09. rocznica 79 Powstania Polskiego Państwa Podziemnego została wyłączona

Zawody biegowe w Parku Kajki

27 września uczniowie reprezentujący SP 14 wzięli udział w zawodach sportowych „Bieg Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego” w Parku Kajki. Znakomicie wypadło kilkoro z nich – Michał Maternowski, Filip Majewski, Nikola Rostankowska i Klaudia Paszkowska. Ponadto z bardzo dobrej strony pokazali … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Sport | Możliwość komentowania Zawody biegowe w Parku Kajki została wyłączona