Miesięczne archiwum: luty 2020

Dobre starty chłopców w lekkoatletyce

Dnia 27 lutego reprezentacja chłopców SP14 z powodzeniem startowała w XXXIV Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej lekkoatletyce. W skoku w dal Filip Niedzielski oraz w pchnięciu kulą Marcin Lewandowski zajęli 2 miejsca uzyskując niezłe

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Dobre starty chłopców w lekkoatletyce została wyłączona

Dzień Otwarty już za nami…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Dzień Otwarty już za nami… została wyłączona

Zapraszamy na Dzień Otwarty!

W celu umożliwienia sześcio- i siedmiolatkom oraz ich rodzicom wcześniejszego poznania miejsca nauki Szkoła Podstawowa nr 14 organizuje Dzień Otwarty. Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 25 lutego o godz. 16.30.

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Zapraszamy na Dzień Otwarty! została wyłączona

Obiady marzec 2020

Opłata za obiady na m-c MARZEC 2020 74,80 zł (22 dni MARCA x 3,40 zł  )

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne, Rodzice, Stołówka | Możliwość komentowania Obiady marzec 2020 została wyłączona

„W czym w obecnych czasach przejawia się patriotyzm?” – konkurs na prezentację multimedialną

„W czym w obecnych czasach przejawia się patriotyzm?” – konkurs na prezentację multimedialną  Cele konkursu :  Współczesna interpretacja słowa „patriotyzm” .

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania „W czym w obecnych czasach przejawia się patriotyzm?” – konkurs na prezentację multimedialną została wyłączona

Ogólnoszkolny konkurs wiedzy – Polska Niepodległa

Konkurs historyczny  „Polska Niepodległa ” odbył się  13 lutego w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu. Głównym celem konkursu było popularyzowanie wydarzeń z historii Polski, propagowanie wśród uczniów postaw patriotycznych  i obywatelskich , rozwijanie poczucia tożsamości narodowej,  pielęgnowanie polskości i … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Ogólnoszkolny konkurs wiedzy – Polska Niepodległa została wyłączona

Halowa lekkoatletyka dziewcząt

W ramach XXXIV Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacja dziewcząt SP14 wystąpiła w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych (bieg 2x30m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą). Bardzo dobrą formą błysnęła uczennica klasy 8A – Marta Wróblewska, która w pchnięciu kulą oraz skoku … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Halowa lekkoatletyka dziewcząt została wyłączona

Dzień Prymusa

13 lutego w naszej szkole odbył się po raz pierwszy „Dzień Prymusa”. Była to okazja, by nagrodzić najlepszych uczniów w czterech kategoriach:

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Dzień Prymusa została wyłączona