Miesięczne archiwum: październik 2021

Wycieczka kl. 4A i 4B do Gdańska :)

W dniu 21 października klasy 4A i 4B wraz z Wychowawcami oraz Pedagogiem Szkolnym wybrali się do Gdańska na wycieczkę szkolną. Miejscem docelowym wyjazdu był Loopy’s World – park rozrywki ze zjeżdżalniami, ściankami do wspinaczki i trampolinami. Z wywiadu przeprowadzonego z … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Wycieczka kl. 4A i 4B do Gdańska :) została wyłączona

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta z klas 7A, 8A, 8B i 8C wystartowały w miejskim turnieju siatkarskim. Po rozegraniu trzech meczy drużyna SP14 zakończyła zawody po fazie grupowej. Dziewczęta wracają do szkoły z uśmiechami na twarzy i … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania SIATKÓWKA DZIEWCZĄT została wyłączona

58 Jesienny rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej.

Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, nasze Rajdziaki wróciły na trasę                 W sobotę – 9 października 2021 roku, uczestniczyliśmy w 58 Jesiennym Rajdzie po Wysoczyźnie Elbląskiej, zorganizowanym przez PTTK. Przeszliśmy 8 km malowniczymi szlakami … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Koło turystyczne Rajdziaki | Możliwość komentowania 58 Jesienny rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej. została wyłączona

Dzień Edukacji Narodowej w obiektywie…

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej w obiektywie… została wyłączona

Finały w piłce ręcznej chłopców

W ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopcy z klas 7-8 uczestniczyli w turnieju finałowym w piłce ręcznej. Do medalu zabrakło niewiele, ale drużyna wykazała się dużym zaangażowaniem i po niezwykle zaciętych i wyrównanych meczach zajęła ostatecznie 4 miejsce. Cieszy … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Finały w piłce ręcznej chłopców została wyłączona

Nauczyciel roku 2021 w naszej szkole

Wybieramy najlepszego nauczyciela naszej szkoły w roku 2021 Wybierz pięciu nauczycieli, którzy powinni Twoim zdaniem zasługują na taki tytył. Wybierz najlepszego nauczyciela roku

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Nauczyciel roku 2021 w naszej szkole została wyłączona

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – AWANS DO FINAŁÓW

W dniu 30 września 2021r. w ramach XXXVI Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się eliminacje w piłce ręcznej . Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas 7-8, którzy mieli możliwość rywalizacji z ekipami innych szkół. Po ciekawych i zaciętych meczach drużyna … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – AWANS DO FINAŁÓW została wyłączona