Miesięczne archiwum: maj 2019

ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 23 maja reprezentacja chlopców SP14 oraz Gimnazjum nr 7 wzięła udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Nasi uczniowie zdecydowanie zwyciężyli we wszystkich meczach dzięki czemu zajęli 1 miejsce! Królem strzelców turnieju … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ została wyłączona

IV przerwa na czytanie

13 maja nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. „ IV Przerwa na czytanie”. Już w piątek na szkolnych korytarzach rozwieszono plakaty informujące o wydarzeniu, a na parterze … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania IV przerwa na czytanie została wyłączona

Parada Schumana w Warszawie

Dnia 11 maja 2019 r. byliśmy na wycieczce w Warszawie i uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Parada Schumana”. Celem akcji było świętowanie Dnia Europy i akcesji Polski do struktur Unii Europejskiej. Przeszliśmy ulicami Warszawy w radosnym i kolorowym przemarszu, przy … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Parada Schumana w Warszawie została wyłączona

Trójbój lekkoatletyczny

Reprezentanci klas czwartych brali udział w zawodach lekkoatletycznych🏆  Gratulujemy wyników i dziękujemy za zaangażowanie, daliście z siebie 120%, tak trzymać! Skład drużyny: Aleksandra Filip, Zuzanna Sielska, Izabela Kuś, Julia Chochel, Damian Kodzis, Bartosz Wiktoruk, Krystian Obrembski, Oliwier Miszałowski, Alan Brzeziński. … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Trójbój lekkoatletyczny została wyłączona

Indywidualne Biegi Przełajowe

W dniu 8 maja reprezentanci naszej szkoły wystartowali w biegach przełajowych w ramach XXXIII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Znakomicie zaprezentowała się uczennica klasy IVA – ZUZANNA SIELSKA, która zdobyła SREBRNY MEDAL. Pozostali nasi uczniowie plasowali się w środku stawku, jednak każdy … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne | Możliwość komentowania Indywidualne Biegi Przełajowe została wyłączona